Saç Kaynak | Çıt Çıt Saç | Postiş | Peruk
Telefon: 444 3 671

Boncuk Kaynak Nasıl Yapılır

Saç KAYNAK nasıl YAPILIR

Easy profit binary option trading demo account yapımına başlamadan önce öncelikle Free binary options trading signa malzemeleri sayfamıza bir göz atın ve boncuk kaynak yapımı hakkında bilgi vermeye başlayalım. Boncuk kaynak yapımında gerekli olan malzemeler Tığ, Halka ve Uçları saf keratin ile dağılmaması için sertleştirilmiş 1. kalite Remy Saç. Remy Saç Nedir? Öğrenmek istiyorsanız Remy Saç hakkındaki makalemizi okuyunuz.
Boncuk kaynak için gerekli olan malzemelerimiz hazır olduğunda boncuk kaynak yapacağımız saçın etrafından yaklaşık bir ya da bir buçuk santim baş çevresinden saç yapılmamak üzere ayrılır. Boncuk kaynak yapılacak saçın etrafından ayırmış olduğumuz bu bölüme boncuk kaynağı uygulamamamızın sebebi saç toplandığında boncuk kaynağının ek yerlerini gizlemek için. Boncuk kaynak yapılacak olan saçın ince telli veya kalın telli gür ya da seyrek olmasına göre bu ayrılacak olan saçın etrafındaki çerçeve bölüm daha az ya da daha çok saç kaynak uzmanı tarafından tayin edilerek ayrılır.
Kullanacağınız boncuk içi silikonlu ve titanyum metalden yapılmış olmalı. İçi düz olan boncuklar saç kaynağının aşağıya doğru kaymasına neden olmaktadır. Bunu önlemek için birçok kuaför 2 adet boncuk takarak bunu engelleme çabasındadır. Boncuk kaynak yaparken kaymayı engellemek için iki adet taktıkları boncuk kaynağına da bir isim vermişler Ultra Uçlu Kaynak!
İki adet üst üste takılan boncuklar saçı sıkıştırma esnasında ezmektedir.

Boncuk Kaynak Yaparken kullanılan diğer bir yöntemde içi yivli halka ve boncuklar kullanarak yapılan boncuk kaynaklarıdır. Boncuk kaynak yaparken kullanılan içi yivli boncuklar saçı inanılmaz derecede ezerek saçın dış yüzeyini deforme etmektedir çoğu zamanda saçları toplayan veya sık fön çektiren kişilerde kendi saçları ile birlikte koparak fön fırçasına ya da saçını toplama esnasında koparan saç zarar vermektedir. Saç kaynağının zararları makalemizi okumanızı tavsiye ederim.
Evet! Boncuk kaynak işlemi için kullanacağımız doğru halkalardan sonra bunları tığın içine geçirerek saçınızdan alınan ince bir tutam saç bu boncuğun içerisinden geçirilir. Önceden uçları saf keratin ile hazırlanmış olan saç tutamları bu halka içerisinden geçirilen saç ile birlikte aynı halka içerisinden geçirilir ve özel boncuk kaynak pensesi ile sadece bir kez sıkıştırılır. Boncuk kaynak yaparken ikinci kez sıkıştırıldığında bilin ki saçlarınız ezilmektedir.
Saç Kaynak Uzmanımı Murat Kolukırık tarafından yapılan Boncuk Kaynak Nasıl yapılır Video izle

.[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=P03biWRgm30[/youtube]

Yorum yaz